TEB Genel Müdüründen Şirket Performansları Açıklaması

0
58

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Hızla Gelişen Teknolojinin Toplumsal Yaşamı, Üretim Süreçlerini ve İnsanların Tüketim Alışkanlıklarını Nasıl Etkilediği Hakkında Değerlendirmelerde Bulundu.

Kurulduğu günden bu yana, hem kendi bünyelerinde hem de Türkiye genelinde, farklı alanlarda inovasyonu geliştirmek ve yaygınlaştırmak için çok büyük adımlar atan Türk Ekonomi Bankası, bu yıl gerçekleşen Akıl Fikir ve Gençlik Buluşması’nın ana temasını; “Aklım gelecekte, Daha İyi Bir Gelecek İçin Pozitif Etki” olarak belirledi. TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici ve TEB İnsan Kaynakları Müdürü ve aynı zamanda İnovasyon sorumlusu DR. Nilsen Altıntaş ev sahipliğinde Hilton Bomonti İstanbul ‘da bugün düzenlenen toplantının gündeminde yine inovasyon vardı.

Şirketlerin Kriterleri Teknoloji ile Birlikte Değişiyor

Artık Geleneksel hale gelen ve bu yıl 12. si düzenlenen TEB’in Akıl Fikir ve Gençlik Buluşması’nın açılış konuşmasını TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici gerçekleştirdi. Konuşmasında dünya genelinde baş döndüren bir hızla gelişen ve değişen teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini ve kendilerini daha ileriye götürecek olan değişimleri nasıl gerçekleştirebileceklerine değinen Leblebici, insan ve teknoloji iş birliği sağlandığı zaman bu sürecin en verimli şekilde değerlendirilebileceğini söyledi.

TEB olarak bu yeni dönemde insanların beklentilerinin ne yönde değiştiğini anlayabilmek için çok büyük efor sarf ettiklerini belirten Leblebici, Yeni dönemin getirdiği yeni ihtiyaçlara ve gerekliliklere en uygun şekilde cevap verebilecek çalışmaları gerçekleştirmek için çalıştıklarına vurgu yaptı.

Topluma ve ekonomiye pozitif yönde katkı sağlayacak olan adımları atarak, başta müşterilerine olmak üzere, çalışanlarına, yatırımcılarına kısacası tüm paydaşlarına, daha iyi bir gelecek için köprü kurduklarını söyledi. Bunu yaparken gençlerden çok faydalandıklarının altını çizen Ümit Leblebici, yenilikçi ve öncü olabilecek bütün fikirlere kapılarının daima açık olduğu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here