Berat Albayrak’a Yakın Medyadan Fahrettin Koca’ya Ağır Eleştiriler!

Berat Albayrak’a Yakın Medyadan Fahrettin Koca’ya Ağır Eleştiriler!

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a yakınlığı ile bilinen Sabah gazetesi Fahrettin Koca için eleştirilerde bulundu. Berat Albayrak’ın abisi Serhat Albayrak’ın yönettiği Sabah gazetesinden Fahrettin Koca’ya eleştiriler gelmesi ise

 

 

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a yakınlığı ile bilinen Sabah gazetesi Fahrettin Koca için eleştirilerde bulundu. Berat Albayrak’ın abisi Serhat Albayrak’ın yönettiği Sabah gazetesinden Fahrettin Koca’ya eleştiriler gelmesi ise Berat Albayrak’ın Fahrettin Koca’ya yüklendiği algısını beraberinde getirdi. Sabah gazetesi yazarlarından biri olan Hıncal Uluç’un bugünkü köşe yazısında Fahrettin Koca’ya eleştiriler gelmesi dikkat çekici oldu.

10.jpg

Her Gün Ekranları İşgal Ediyor!

Fahrettin Koca’ya yaptığı eleştirileri sert bir üslup ile yazan Hıncal Uluç, Sağlık Bakanlığı’nın böyle olmayacağını, her gün istatistikler okumak, tablo açıklamak olmadığını ifade eden Uluç, insanların artık Koca’yı izlemediğini savundu. Milletin neticeye baktığını da söyleyen Uluç, Fahrettin Koca’nın her gün ekranları işgal ettiğini belirtti.

477410.jpg

Covid rakamlarını dinlemekten sıkıldığını belirten Hıncal Uluç, bu ülkede başka sorunların da olduğunu söyledi. Seren Serengil’in kilo verme ameliyatına girdiğini ifade eden Uluç, birçok medya unsurunun gündeminde bu olduğunu ve koronavirüs dışında da gündeme başka şeylerin gelmesi gerektiğini söyledi. Fahrettin Koca’ya da, başka gündemlerin olduğunu duyuran Uluç, örnek olarak Seren Serengil’in ameliyatını göstermesi başka eleştirileri de beraberinde getirdi. Seren Serengil’in midesiz kaldığını söyleyen Uluç’a sosyal medyadan da tepkiler geldi. Asıl önemli konunun koronavirüs olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Hıncal Uluç’un bu tarz eleştirisini saçma buldu. Bazı kullanıcılar ise Seren Serengil’in ağır durumda olduğunu ve bu durumun da ciddi olduğunu vurgulayarak Hıncal Uluç!a destek oldular.

Bu konuya dair Fahrettin Koca’nın bir şeyler söylemesi veya yapması gerektiğini ifade eden Uluç, ortada ölüm sessizliği olduğunu belirtti. Fahrettin Koca’nın büyük bir teşkilat ile işbirliği içerisinde olduğunu ve bu bağlamda Seren Serengil için de bir şeyler yapılabileceğine değinen Uluç, ölüm sessizliğinin olduğuna vurgu yaparak tepki gösterdi. En azından bir özet şeklinde bu konuya değinilebileceğini söyleyen Uluç, tüm ülkede gündem olan sağlık sorununa Sağlık Bakanı’nın müdahale etmesi gerektiğini savundu. Yaşananlardan dolayı çok kızgın olduğu her satırında belli olan Hıncal Uluç’un tepkisi sonrası Fahrettin Koca’dan herhangi bir açıklama ise henüz gelmedi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.