Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

0
202

Bankalardan talep edilecek olan ev, ihtiyaç ya da araç kredisi seçeneklerinden herhangi birine dayalı olarak başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşların karşısına gelir belgesi ya da maaş bordrosu talebi konulacaktır. Bu tip bir istek içerisinde yer alan bankaların temel amacı olarak; çekilecek olan kredinin geri ödemeye dair gücünün olup olmamasını belirlemek olarak ifade edilebilmektedir. Bu durum tam olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamamakla beraber; kendi işleriyle meşgul olan çiftçi ve esnafların kredi çekim işlemlerinde fazlasıyla zorluk yaşadıkları da ifade edilebilmektedir. Aynı zamanda da ev hanımları ve öğrenciler de herhangi bir gelir belgesi sunamadıklarından ötürü bankaların kredi seçeneklerinden yararlanamamaktadırlar.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank, kendisini tercih eden müşterilerine gelir belgesiz kredi olanaklarını sunabiliyor. Ancak söz konusu bankanın bu konuda aradıkları bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirecek olan kişilerin kara listeye alınmış olmaması ve kredi notunun yüksek olması gerekiyor. İnternet üzerinden online bir biçimde başvuru işlemlerini gerçekleştirmek yeterli olsa da Odeabank yetkililerinin ne cevap vereceği belirsizliğini koruyabiliyor. 10000 TL tutarına kadar verilecek olan bu kredi seçeneği maksimum 36 ay vadeye kadar kullanıcılarına sunulabiliyor. Aynı zamanda da %2.27 oranındaki faiz rakamları da müşterilere bu kredi çekimi esnasında sağlanan bir detay olarak asla gözden kaçmaması gerektiği de ifade ediliyor.

Garanti Bankası İlk Kredim

Gelir belgesi ya da maaş bordrosu sunamayan kişilerin kredi çekim işlemlerini gerçekleştirmeleri konusunda Garanti Bankası oldukça etkili bir kampanyayla gerekli yardımı sağlayabiliyor. 36 aya kadar vade seçeneklerini sunabilecek bir kredi seçeneği ile 100.000 TL kredi alma imkanını ortaya koyacak olan kullanıcılara oldukça avantajlı şartları sunabilmesiyle de biliniyor. Aynı zamanda da tüm bu kredi seçeneklerini konut, araç ve ihtiyaç kredisi konusunda da gösterebiliyor. Ancak Garanti Bankası İlk Kredim seçeneklerinden yararlanmak adına faaliyete geçecek olan kişilerden bir takım şartlar isteniyor. Bu tip şartlar arasında müşterilerin sicillerinin temiz olması ve herhangi bir kredi kartı borcunun bulunmaması gerektiği de ifade ediliyor.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi seçeneklerini müşterilerine herhangi bir belge ya da bordro istemeden sunan TEB, CEPTETEB aracılığıyla ihtiyaç kredisini sahiplerine ulaştırabilmektedir. CEPTETEB mobil uygulamasıyla yapılacak olan başvuruların kısa süre içerisinde dönüşü olacak ve olumlu ya da olumsuz bir biçimde tamamlandığına dair sonuçlar da müşterilere iletilebilecektir. Ancak bu tip kredi başvurularından yararlanmak adına girişimlerde bulunacak olan kişilerin bazı koşulları da yerine getirmeleri gerekecektir. Kişilerin herhangi bir biçimde borçlu olmaması, TEB müşterisi olması ve TEB kredi kartlarını kullanması gerekecektir. Bu ihtiyaç kredisi 36 ay vadeyle maksimum 12.500 TL gibi bir imkanı kullanıcılarına sağlamasıyla da bilinmektedir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank internet bankacılığını kullanan kişilerin online kredi başvurularını gerçekleştirmeleri halinde gelir belgesiz kredi olanaklarından yararlanabilmeleri durumu söz konusu olabilmektedir. Kredi notları bu noktada dikkate alınabilecek olan müşterilerin; aynı zamanda da Akbank kullanıcısı olmaları da büyük önem arz ediyor. 40.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayan Akbank online işlemler seçeneğiyle de herhangi bir gelir belgesi olmadan 49 ay vadeli ödeme imkanı da kullanıcılara sunulan bir destek olarak ifade edilebiliyor. Bu gelir belgesiz kredi imkanını Akbank olarak; %2.16 faiz oranıyla görebilmek de mümkün olabiliyor. Nakit ihtiyaçları etkin bir biçimde karşılamaya dayalı olarak gerçekleştirilecek olan bu işlemlerin çok kısa bir süre zarfında tamamlanması da kullanıcıları fazlasıyla memnun edebilen bir uygulama olarak görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here