Enpara.com Avrupa’da da Hizmet Verecek!

Enpara.com Türkiye'de ki milyonlarca müşterisinden sonra şimdi da Avrupa pazarında yerini almaya hazırlanıyor.

0
83

Türkiye’nin en sevilen bankacılık hizmeti olan Enpara.com Türkiye’deki hizmetlerini şimdi de Avrupa’ya taşıyor. Milyonlarca aktif banka müşterisi edinen Enpara.com’un Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Türkmen yaptığı açıklamalarda hizmetlerini Avrupa’da da sunacaklarını aktardı.

Dijital Bankacılık ile ilgili önemli yatırımlar yapan ve çok beğenilen hizmetlere imza atan Cumhur Türkmen Avrupa’da ki gerekli fizibilite çalışmalarının tamamlandığını belirtir iken önümüzdeki birkaç ay içerisinde bu yatırım ile ilgili son adımların atılacağını aktardı.

QNB’nin Küresel Gücünden Yararlanılacak!

Cumhur Türkmen açıklamalarında QNB’nin uluslararası pazardaki gücünden yararlanılacağını aynı zamanda Finansbank’ın Enpara.com ile Türkiye pazarında kazandığı deneyimleri Avrupa pazarında kullanacağı belirtildi.

Avrupa’da verecekleri hizmetler ile birlikte farklı fırsatları da değerlendireceklerini belirten Enpara.com Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Türkmen bu yatırımın oldukça güçlü olacağını ve kısa süre içerisinde global pazarda büyük yankı uyandıracağını aktardı.

BDDK’dan Tam Destek

Dijital Bankacılık ile ilgili faaliyetlerine hızla devam eden ve her gün yeni özellikler ile milyonlarca müşterisine ulaşan Enpara.com’u BDDK’da tam destek veriyor. Geçtiğimiz hafta Abant’da düzenlenen Dijital Bankacılık görüşmelerinde BDDK’nın Enpara.com’a tam destek verdiği de aktarıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here